Polska, denar, 1236-1248

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki
Polska, denar, 1236-1248

Polska, denar, 1236-1248

Cena wylicytowana: 2 700 zł
Aukcja zakończyła się 05-12-2019 20:53:20
191641
Opis: Polska - Kujawskie - Kazimierz I 1211-1267, denar, 1236-1248, Aw: Postać na koniu, w prawo, trzymająca proporzec, wokół trzy gwiazdy, Rw: Rycerz walczący z lwem
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 15.6 mm, 0.32 g, patyna, bardzo rzadki
Literatura: Kop. 6423, Str. 44c, Frynas P.Cui.3.1, Pełczyska 5

Cena końcowa: 2 700 zł
Cena wywoławcza: 1 800 zł
Cena szacunkowa: 3 000 zł
Ilość przebić: 8
Ilość odsłon: 441

1)  2 700 zł
2)  2 600 zł
3)  2 500 zł
4)  2 300 zł
5)  2 100 zł