Słowianie, Naśladownictwo denara Stefana I, IX/X w.

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki

Cena wylicytowana: 420 zł
Aukcja zakończyła się 05-12-2019 20:52:20
191635
Opis: Słowianie - Słowiańszczyzna Zachodnia? / Pomorze? / Polska?, Naśladownictwo denara Stefana I, IX/X w., Aw: Krzyż, w każdym kącie trójkąt, pseudolegenda, Rw: Krzyż, w każdym kącie trójkąt, pseudolegenda
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 17.6 mm, 0.90 g, lekko gięty, rozwarstwienie metalu, bardzo rzadka odmiana, znana ze skarbu ze Stryjewa Wielkiego
Literatura: Inventar III 164:1323 (ten sam stempel awersu)

Cena końcowa: 420 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 356

1)  420 zł
2)  410 zł
3)  350 zł
4)  260 zł
5)  250 zł
6)  240 zł