Niemcy, denar krzyżowy, X/XI w.

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 05-12-2019 20:47:00
189683
Opis: Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy, X/XI w., Aw: Kapliczka z krzyżykiem wewnątrz, legenda, Rw: Krzyż kawalerski, legenda
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 15.4 mm, 0.75 g, gięty
Literatura: CNP typ II

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość przebić: 6
Ilość odsłon: 107

1)  60 zł
2)  55 zł
3)  40 zł
4)  26 zł