Francja, blanc dit guenar (grosz), 1385-1417

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 05-12-2019 20:46:20
191306
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: srebro 2.86 g, ciemna patyna
Literatura: Duplessy 377

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 224

1)  120 zł
2)  115 zł
3)  80 zł
4)  75 zł
5)  65 zł
6)  60 zł