Czechy, grosz praski, bez daty

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki

Cena wylicytowana: 190 zł
Aukcja zakończyła się 05-12-2019 20:45:00
191308
Opis: Czechy - Jan I Luksemburski 1310-1346, grosz praski, bez daty, Kutna Hora, Aw: Korona, + IOhANnES (dwa pierścienie) PRIMVS, + DEI (dwa pierścienie) GRATIA (trójliść) REX (dwa pierścienie) BOEMIE, Rw: Lew czeski, *+*GROSSI (dwa pierścienie) PRAGENSES
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 3.48 g, ciemna patyna
Literatura: Castelin 9

Cena końcowa: 190 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 324

1)  190 zł
2)  185 zł
3)  180 zł
4)  160 zł
5)  125 zł