Cesarstwo Rzymskie, follis, 330-334

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki

Cena wylicytowana: 40 zł
Aukcja zakończyła się 05-12-2019 20:41:00
191477
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Konstantyn I Wielki 307-337, follis, 330-334, Heraclea, Aw: Popiersie Constantinopolis w lewo z berłem na ramieniu, CONSTANTINOPOLI; Rw: Wiktoria stojąca na dziobie galery, trzymająca tarczę, w odcinku SMHA
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 2.45 g, stara, zielona patyna
Literatura: RIC 120

Cena końcowa: 40 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 103

1)  40 zł
2)  38 zł
3)  36 zł
4)  30 zł