Cesarstwo Rzymskie, denar, 222

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki

Cena wylicytowana: 195 zł
Aukcja zakończyła się 05-12-2019 20:32:20
191451
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Aleksander Sewer 222-235, denar, 222, Rzym, Aw: Popiersie cesarza w wieńcu laurowym w prawo, IMP C M AVR SEV ALEXAND AVG, Rw: Fortuna stojąca w lewo, trzymająca ster na globie i róg obfitości, P M TR P COS P P
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 4.05 g, bardzo ładnie zachowany, subtelna patyna
Literatura: RIC 9

Cena końcowa: 195 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 172

1)  195 zł
2)  190 zł
3)  180 zł
4)  165 zł
5)  160 zł
6)  145 zł
7)  135 zł
8)  125 zł
9)  120 zł