Cesarstwo Rzymskie, denar, 222

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 05-12-2019 20:31:40
191634
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Heliogabal 218-222, denar, 222, Rzym, Aw: Głowa cesarza w prawo i napis IMP ANTONINVS PIVS AVG, Rw: Stojący cesarz w lewo, trzymający paterę nad ołtarzem oraz cyprys, w lewym polu gwiazda, wokoło napis INVICTVS SACERDOS AVG
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 3.42 g, ciemna patyna, bardzo ładny portret cesarza
Literatura: RIC 88

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 254

1)  250 zł
2)  240 zł
3)  220 zł
4)  200 zł
5)  165 zł
6)  155 zł