Rzym Kolonialny, brąz, 193-217

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 05-12-2019 20:28:00
191494
Opis: Rzym Kolonialny - Tracja - Pautalia - Julia Domna (żona Septymiusza Sewera) 193-217, brąz, 193-217, Aw: Udrapowane popiersie cesarzowej w prawo, IOVΛIA ΔOMNA CEB, Rw: Nemesis stojąca w lewo, trzymająca wagę oraz miarkę, po lewej koło, ΠAVTAΛIΩTΩN
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 6.66 g, zielona patyna, rzadki
Literatura: Varbanov 4916

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 133

1)  120 zł
2)  115 zł
3)  105 zł
4)  85 zł
5)  75 zł
6)  65 zł
7)  60 zł