Cesarstwo Rzymskie, as, 148-149

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 05-12-2019 20:23:20
191491
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Antoniusz Pius 138-161, as, 148-149, Rzym, Aw: Głowa cesarza w wieńcu laurowym w prawo, ANTONINVS AVG PIVS P P TR P XII, Rw: Felicitas stojąca w prawo, trzymająca długi kaduceusz oraz kłosy zboża na rąbku sukni, FELICITAS AVG, w odcinku COS IIII
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 11.17 g, zielona patyna
Literatura: RIC 860a

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 128

1)  60 zł