Cesarstwo Rzymskie, denar, 153-154

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 05-12-2019 20:22:20
191432
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Antoniusz Pius 138-161, denar, 153-154, Rzym, Aw: Głowa cesarza w wieńcu laurowym w prawo, ANTONINVS AVG PIVS P P TR P XVII, Rw: Annona stojąca w lewo, trzymająca kłosy zboża, druga ręka umieszczona na modiusie, opartym na fragmencie statku, COS IIII
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 3.31 g, niewielkie pęknięcia krążka, ciemna patyna
Literatura: RIC 231

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 138

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  65 zł