Cesarstwo Rzymskie, denar, 117

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki

Cena wylicytowana: 740 zł
Aukcja zakończyła się 05-12-2019 20:21:20
191632
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Hadrian 117-138, denar, 117, Rzym, Aw: Popiersie cesarza w wieńcu laurowym w prawo, IMP CAES TRAIAN HADRIAN OPT AVG DER DAC, Rw: Concordia siedząca w lewo, trzymająca paterę, pod tronem róg obfitości, pod łokciem posąg Spes, PARTHIC DIVI TRAIAN AVG F P M TR P COS P P, w odcinku CONCORD
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 3.36 g, bardzo ładny, subtelna patyna
Literatura: RIC 4c

Cena końcowa: 740 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 465

1)  740 zł
2)  720 zł
3)  560 zł
4)  400 zł
5)  370 zł
6)  350 zł
7)  320 zł
8)  300 zł