Cesarstwo Rzymskie, denar, 100

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 05-12-2019 20:20:00
191427
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Trajan 98-117, denar, 100, Rzym, Aw: Głowa cesarza w prawo, IMP CAES NERVA TRAIAN AVG GERM; Rw: Pax stojąca w lewo, trzymająca gałązkę oliwną i róg obfitości, P M TR P COS III P P
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 3.51 g, patyna
Literatura: RIC 38

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 186

1)  150 zł
2)  145 zł
3)  140 zł
4)  120 zł
5)  110 zł