Cesarstwo Rzymskie, denar, 80-81

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 05-12-2019 20:19:40
191425
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Domicjan 81-96 - jako cezar 69-81, denar, 80-81, Rzym, Aw: Głowa cezara w wieńcu laurowym w prawo, CAESAR DIVI F DOMITIANVS COS VII, Rw: Hełm koryncki umieszczony na tronie, PRINCEPS IVVENTVTIS
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 2.89 g, rzadsza odmiana, złotawa patyna
Literatura: RIC² 270

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 269

1)  220 zł
2)  210 zł
3)  145 zł
4)  120 zł
5)  105 zł
6)  100 zł
7)  90 zł
8)  80 zł
9)  75 zł