Republika Rzymska, denar serratus, 81 pne

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki

Cena wylicytowana: 880 zł
Aukcja zakończyła się 05-12-2019 20:18:00
191630
Opis: Republika Rzymska - A. Postumius A. F. S N. Albinus 81 pne, denar serratus, 81 pne, Rzym, Aw: Popiersie Diany z udrapowanymi włosami z łukiem i kołczanem w prawo, powyżej bukranion (głowa wołu), Rw: Postać w todze stojąca przy ołtarzu stojącym na skale, obok ołtarza stojący wół w prawo, nad którego głową uniesiona ręka postaci z kropidłem, APOST A F / S N (AL)BIN
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 3.84 g, nieco niecentrycznie wybity, ale bardzo ładnie zachowany, ciemna patyna
Literatura: Crawford 372/1, Albert 1263

Cena końcowa: 880 zł
Cena wywoławcza: 450 zł
Cena szacunkowa: 750 zł
Ilość odsłon: 508

1)  880 zł
2)  860 zł
3)  820 zł
4)  740 zł
5)  700 zł
6)  660 zł
7)  540 zł
8)  500 zł
9)  460 zł