Republika Rzymska, denar, 154 pne

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki

Cena wylicytowana: 450 zł
Aukcja zakończyła się 05-12-2019 20:16:40
191631
Opis: Republika Rzymska - C. Scribonius 154 pne, denar, 154 pne, Rzym, Aw: Głowa Romy w lewo, za nią X, Rw: Dwaj dioskurowie galopujący na koniach w prawo, pod nimi C SCR, w odcinku ROMA
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 3.47 g, złotawa patyna
Literatura: Crawford 201/1, Albert 796

Cena końcowa: 450 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 343

1)  450 zł
2)  440 zł
3)  380 zł
4)  370 zł
5)  350 zł
6)  330 zł
7)  300 zł