Grecja i posthellenistyczne, diobol, V-IV w. pne

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 05-12-2019 20:14:00
191408
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Tracja - Messembria, diobol, V-IV w. pne, Aw: Hełm Koryncki, Rw: w kole podzielonym na cztery części M E T A
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 10.9 mm, 1.31 g
Literatura: SNG Cop. 652, Sear 1673

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 448

1)  240 zł
2)  230 zł
3)  230 zł
4)  200 zł
5)  190 zł
6)  160 zł
7)  150 zł
8)  130 zł
9)  120 zł