Grecja i posthellenistyczne, brąz, po 359 r. pne

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 05-12-2019 20:11:20
191391
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Macedonia - Filip II 359-336 pne i następcy, brąz, po 359 r. pne, Aw: Głowa w prawo, Rw: Jeździec na koniu w prawo, nad nim (ΦΙΛΙΠΠΟΥ), pod koniem gwiazda
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: brąz, 18.0 mm, 6.71 g, zielona patyna
Literatura: SNG Cop. 605

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 195

1)  42 zł
2)  40 zł
3)  38 zł
4)  34 zł
5)  32 zł
6)  30 zł