Grecja i posthellenistyczne, tetrobol, ok III w. pne

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 05-12-2019 20:10:40
191409
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Karia - Knidos, tetrobol, ok III w. pne, Aw: Głowa Artemis w prawo, Rw: Trójnóg, z prawej ΚΝΙΔΙΩΝ, z lewej nazwa magistratu ..YΘΕΡΣΗ?
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 14.2 mm, 2.45 g

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 250

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  110 zł
4)  75 zł