Grecja i posthellenistyczne, brąz, I w. pne

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 05-12-2019 20:07:20
191395
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Bospor Cymeryjski - Pantikapea, brąz, I w. pne, Aw: Głowa Dionizosa w wieńcu w prawo, Rw: Trójnóg oraz Tyrs (laska Dionizosa), ΠΑΝ(ΤΙΚΑ) ΠΑΙ(ΤΩΝ)
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: brąz, 21.4 mm, 7.28 g, moneta niecentrycznie wybita
Literatura: MacDonald 171

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 242

1)  60 zł
2)  55 zł
3)  55 zł
4)  48 zł
5)  40 zł
6)  38 zł
7)  36 zł