Celtowie Wschodni, tetradrachma typu Reiterstumpf, ok. II w. pne

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki
Rozpoczęcie: 25-11-2019 18:00
Zakończenie: 05-12-2019 20:04:20

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 05-12-2019 20:04:20
191625
Opis: Celtowie Wschodni - Burgenland lub zachodnia Słowacja, tetradrachma typu Reiterstumpf, ok. II w. pne, Aw: Głowa w diademie w prawo, Rw: Jeździeć na koniu w prawo, za postacią falujący płaszcz
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 22.8 mm, 12.42 g, ciemna patyna, rzadka i ładnie zachowana moneta
Literatura: SLG Lanz. 744, Göbl OTA pl. 38, 469/5 var.

Cena wywoławcza: 2 400 zł
Cena szacunkowa: 4 000 zł
Ilość przebić: 0
Ilość odsłon: 309