Polska, pamiątkowa odznaka 5. Kresowej Dywizji Piechoty, po 1944

Cena wylicytowana: 1 500 zł
Aukcja zakończyła się 28-11-2019 22:41:20
191102
Opis: Polska - XX wiek - II RP na emigracji, pamiątkowa odznaka 5. Kresowej Dywizji Piechoty, po 1944, Krzyż kawalerski, w kątach ramiona krzyża Monte Cassino, na ramionach 5 - K - D - P, na dolnym ramieniu dodatkowo tarcza z krzyżem, na środku tarcza na której żubr; nakrętka sygnowana F. M. LORIOLI - MILANO - ROMA, punca na stronie odwrotnej, odznaka trzyczęściowa, mocowana na słupek, odznaczenie w oryginalnym pudełku
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '800', emalia, 40.6 x 41.9 mm, 20.35 g, odznaczenie w oryginalnym pudełku
Literatura: Sawicki/Wielechowski s. 489

Cena końcowa: 1 500 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 1499

1)  1 500 zł
2)  1 450 zł
3)  780 zł
4)  700 zł
5)  660 zł
6)  450 zł