Francja, Order Narodowy Legii Honorowej (L’Ordre national de la Légion d’honneur) - wykonanie fantazyjne, po 1870

Rozpoczęcie: 18-11-2019 18:00
Zakończenie: 28-11-2019 22:40:40

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 28-11-2019 22:40:40
191105
Opis: Francja - III Republika 1871-1940, Order Narodowy Legii Honorowej (L’Ordre national de la Légion d’honneur) - wykonanie fantazyjne, po 1870, Pięcioramienna gwiazda z emaliowanymi na biało ramionami, w kątach emaliowany na niebiesko wieniec, w medalionie głowa Marianne w prawo, REPUBLIQUE FRANCAISE 1870, na stronie odwrotnej w medalionie skrzyżowane dwie francuskie flagi, HONNEUR ET PATRIE, nad gwiazdą emaliowany na zielono wieniec z liści dębowych i laurowych, na mocowaniu nabite 5604, nad wieńcem trzy małe brylanty, order mocowany na wstążkę, dodatkowo oryginalne skórzane pudełko z wytłoczonymi litetami L.L., sygnowane wewnątrz ARTHUS BERTRAND & Co.
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, złoto, 3 brylanciki, emalia, 43.5 x 41.9 mm, 25.75 g
Literatura: analogiczne w Barac part II s. 579

Cena wywoławcza: 720 zł
Cena szacunkowa: 1 200 zł
Ilość odsłon: 816