Rosja, 5 kopiejek, 1870 EM

Rosja, 5 kopiejek, 1870 EM

Rosja, 5 kopiejek, 1870 EM

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 28-11-2019 22:36:20
190948
Opis: Rosja - Aleksander II 1855-1881, 5 kopiejek, 1870 EM, Jekaterinburg
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 395, Brekke 235

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 672

1)  100 zł
2)  100 zł
3)  55 zł
4)  48 zł