Rosja, 5 kopiejek, 1869 СПБ

Rosja, 5 kopiejek, 1869 СПБ

Rosja, 5 kopiejek, 1869 СПБ

Cena wylicytowana: 46 zł
Aukcja zakończyła się 28-11-2019 22:36:00
190947
Opis: Rosja - Aleksander II 1855-1881, 5 kopiejek, 1869 СПБ, Petersburg
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 501, Brekke 234

Cena końcowa: 46 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 438

1)  46 zł