Polska, 10 złotych, 1939

Polska, 10 złotych, 1939

Polska, 10 złotych, 1939

Cena wylicytowana: 390 zł
Aukcja zakończyła się 28-11-2019 22:02:20
190968
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - monety obiegowe, 10 złotych, 1939, Warszawa
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: bardzo ładne, patyna
Literatura: Parchimowicz 124f

Cena końcowa: 390 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 268

1)  390 zł
2)  380 zł
3)  320 zł
4)  300 zł
5)  240 zł
6)  220 zł
7)  200 zł
8)  170 zł
9)  160 zł
10)  125 zł
11)  120 zł