Polska, trojak, 1589

Polska, trojak, 1589

Polska, trojak, 1589

Cena wylicytowana: 280 zł
Aukcja zakończyła się 28-11-2019 21:46:20
190989
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Ryga, trojak, 1589, Ryga, lilia u dołu rewersu po lewej
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Iger R.89.3.d (R), K.-G. 26

Cena końcowa: 280 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 194

1)  280 zł
2)  270 zł
3)  200 zł
4)  140 zł