Polska, trojak, 1595

Polska, trojak, 1595

Polska, trojak, 1595

Cena wylicytowana: 290 zł
Aukcja zakończyła się 28-11-2019 21:43:20
190896
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety litewskie, trojak, 1595, Wilno, data rozdzielona herbem Chalecki
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: kolorowa patyna, ładnie zachowany
Literatura: Iger V.95.1.b, Ivanauskas 5SV115-19

Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 448

1)  290 zł
2)  280 zł
3)  170 zł
4)  160 zł
5)  155 zł
6)  150 zł
7)  145 zł
8)  140 zł
9)  135 zł
10)  130 zł
11)  125 zł
12)  100 zł
13)  90 zł
14)  80 zł
15)  75 zł