Polska, denar, 1607

Polska, denar, 1607

Polska, denar, 1607

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 28-11-2019 21:42:20
190986
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Poznań, denar, 1607, Poznań, skrócona data 07
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Kop. 7958 (R4), Tyszkiewicz 5 mk

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 149

1)  135 zł
2)  130 zł
3)  105 zł
4)  95 zł
5)  90 zł
6)  80 zł
7)  70 zł