Polska, denar, 1603

Polska, denar, 1603

Polska, denar, 1603

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 28-11-2019 21:41:20
190983
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Poznań, denar, 1603, Poznań, skrócona data 03, klucze z sercami
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Kop. 7954 (R4), Tyszkiewicz 3 mk

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 195

1)  185 zł
2)  180 zł
3)  160 zł
4)  140 zł
5)  115 zł
6)  110 zł
7)  105 zł
8)  100 zł
9)  90 zł