Polska, trojak, 1591

Polska, trojak, 1591

Polska, trojak, 1591

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 28-11-2019 21:39:00
190894
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1591, Poznań, SIGI 3 w napisie na awersie, POLONI w napisie na rewersie
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Iger P.91.1.b

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 204

1)  135 zł
2)  130 zł
3)  125 zł
4)  120 zł
5)  115 zł
6)  110 zł
7)  105 zł
8)  75 zł