Polska, trojak, 1598

Polska, trojak, 1598

Polska, trojak, 1598

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 28-11-2019 21:38:20
190996
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1598, Olkusz, głowa króla z krótką brodą i koroną z wysokim rondem, wariant z napisem POLO
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: kolorowa patyna
Literatura: Iger O.98.1.b

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 289

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  90 zł
4)  85 zł
5)  80 zł
6)  75 zł
7)  70 zł
8)  60 zł