Polska, ort, 1623

Polska, ort, 1623

Polska, ort, 1623

Cena wylicytowana: 1 000 zł
Aukcja zakończyła się 28-11-2019 21:35:20
190770
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, ort, 1623, Bydgoszcz, końcówka legendy awersu PRV M
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: niewielkie uszkodzenia obrzeża awersu, ale bardzo ładnie zachowany, z subtelną patyną
Literatura: Shatalin BD23-57

Cena końcowa: 1 000 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość przebić: 37
Ilość odsłon: 709

1)  1 000 zł
2)  980 zł
3)  600 zł
4)  520 zł
5)  490 zł
6)  280 zł
7)  270 zł
8)  260 zł
9)  220 zł
10)  200 zł
11)  180 zł
12)  175 zł
13)  170 zł
14)  165 zł
15)  155 zł
16)  150 zł