Polska, ort, 1622

Polska, ort, 1622

Polska, ort, 1622

Cena wylicytowana: 370 zł
Aukcja zakończyła się 28-11-2019 21:34:20
190769
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, ort, 1622, Bydgoszcz, końcówka napisu PRVS M, odmiana z błędną tytulaturą króla SIGISM I D G
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: nieznacznie uszkodzony stempel awersu, rzadki
Literatura: Shatalin BD22-4 (R4)

Cena końcowa: 370 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 327

1)  370 zł
2)  360 zł
3)  330 zł
4)  320 zł
5)  185 zł
6)  175 zł
7)  155 zł