Polska, ort, 1622

Polska, ort, 1622

Polska, ort, 1622

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 28-11-2019 21:33:40
190766
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, ort, 1622, Bydgoszcz, końcówka napisów PRV M
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: delikatna patyna
Literatura: Shatalin BD22-100

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 370

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  240 zł
4)  220 zł
5)  150 zł
6)  140 zł
7)  135 zł
8)  125 zł
9)  120 zł
10)  115 zł
11)  110 zł
12)  110 zł
13)  90 zł