Polska, trojak, 1583

Polska, trojak, 1583

Polska, trojak, 1583

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 28-11-2019 21:32:20
190975
Opis: Polska - Stefan Batory 1576-1586 - miasto Ryga, trojak, 1583, Ryga, korona króla z rozetami
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: uszkodzenie stempla rewersu oraz wada blachy, ale ładnie zachowana
Literatura: Iger R.83.1.a (R1), K.-G. 16

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 308

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  200 zł