Słowianie, naśladownictwo łupawskie denara bawarskiego, I ćw. XI w.

Cena wylicytowana: 320 zł
Aukcja zakończyła się 28-11-2019 21:24:00
190754
Opis: Słowianie - Słowiańszczyzna Zachodnia? / Pomorze? / Polska?, naśladownictwo łupawskie denara bawarskiego, I ćw. XI w., Aw: Postać świętego z włócznią, wokoło imitacja napisu; Rw: Krzyż, w polach kulki i kółko, wokoło imitacja napisu
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 18.7 mm, 1.53 g, rzadki
Literatura: Inventar II 136:855, Fiala-Łupawa 1061, Mateusz Bogucki, Zachodniosłowiańskie naśladownictwa monet bawarskich z X i XI wieku [w:

Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 178

1)  320 zł
2)  310 zł
3)  300 zł
4)  155 zł