Śląsk, halerz, 1450-1454

Śląsk, halerz, 1450-1454

Śląsk, halerz, 1450-1454

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 28-11-2019 21:22:20
190982
Opis: Śląsk - Legnica- miasto, halerz, 1450-1454, Aw: Dwa skrzyżowane klucze; Rw: Orzeł piastowski z głową w lewo i zawiniętymi końcami skrzydeł
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.19 g, ciemna patyna
Literatura: Fbg 178, FbgCDS 589, Kop. 8657b

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 348

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  170 zł
4)  160 zł
5)  150 zł
6)  140 zł
7)  130 zł