Niemcy, denar typu OAP, 983-1002

Cena wylicytowana: 40 zł
Aukcja zakończyła się 28-11-2019 21:20:40
189709
Stan zachowania: IV+, Choice Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 17.4 mm, 1.17 g, lekko gięty, patyna
Literatura: Hatz typ IV

Cena końcowa: 40 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 187

1)  40 zł
2)  38 zł
3)  36 zł
4)  34 zł
5)  20 zł