Anglia, denar typu first hand, 979-985

Cena wylicytowana: 740 zł
Aukcja zakończyła się 28-11-2019 21:18:20
190749
Opis: Anglia - Aethelred II 978-1016, denar typu first hand, 979-985, Rochester, mincerz Eadhelm, Aw: Popiersie władcy w prawo, + ÆĐELRED REX ANGLOX, Rw: Dłoń opatrzności, + EADELM M-O ROFEC
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 19.7 mm, 1.61 g, gięty, patyna
Literatura: N.766, S. 1144

Cena końcowa: 740 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 268

1)  740 zł
2)  720 zł
3)  700 zł
4)  660 zł
5)  500 zł
6)  420 zł
7)  300 zł
8)  300 zł
9)  280 zł
10)  260 zł
11)  240 zł