Polska, 10 akcji po 1.000 złotych, 1921

Cena wylicytowana: 2 500 zł
Aukcja zakończyła się 28-11-2019 21:06:20
191175
Opis: Polska - Kolej Elektryczna Warszawa-Młociny-Modlin, 10 akcji po 1.000 złotych, 1921, Warszawa, 2 emisja, numeracja od 029221 do 029230
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ładnie zachowane i niezwykle rzadkie
Literatura: Niegrzybowski XXI-A-37, Koziorowski 847.3

Cena końcowa: 2 500 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 362

1)  2 500 zł
2)  2 400 zł
3)  1 450 zł
4)  980 zł
5)  900 zł
6)  880 zł