Polska, 2 marki polskie, 9.12.1916

Cena wylicytowana: 200 zł
Aukcja zakończyła się 28-11-2019 20:07:00
187300
Opis: Polska - Generalne Gubernatorstwo Warszawskie 1915-1918, 2 marki polskie, 9.12.1916, jenerał, seria A 7577793
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: złamane w pionie, sklejone naddarcie, po konserwacji
Literatura: Lucow 257 (R5), Miłczak 3a, Ros. 441

Cena końcowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 219

1)  200 zł
2)  195 zł
3)  190 zł
4)  185 zł
5)  140 zł
6)  130 zł