wydawnictwa polskie, Zdzisław Abramek - "Powstanie Warszawskie 1944 medalami pisane"

wydawnictwa polskie, Zdzisław Abramek -

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 28-11-2019 20:03:20
190721
Opis: wydawnictwa polskie, Zdzisław Abramek - "Powstanie Warszawskie 1944 medalami pisane", wydanie 2003 Bydgoszcz; Książka obejmuje medale pamiątkowe o tematyce powstańczej wyemitowane w okresie lat 1944-2002
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: prawie 400 stron formatu B5, twarda oprawa, stan doskonały

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość przebić: 4
Ilość odsłon: 82

1)  65 zł
2)  60 zł