wydawnictwa polskie, Adam Więcek - Dzieje sztuki medalierskiej w Polsce, I wydanie, Kraków 1972

Cena wylicytowana: 40 zł
Aukcja zakończyła się 28-11-2019 20:03:00
191336
Opis: wydawnictwa polskie, Adam Więcek - Dzieje sztuki medalierskiej w Polsce, I wydanie, Kraków 1972
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 401 stron formatu B5, oprawa twarda, blok lekko odklejony od grzbietu, ładne zachowane, przekrojowe opracowanie obejmujące dzieje polskiego medalierstwa od XVI wieku po lata 70. XX wieku

Cena końcowa: 40 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość przebić: 8
Ilość odsłon: 69

1)  40 zł
2)  38 zł
3)  26 zł
4)  18 zł