wydawnictwa zagraniczne, Rudolf Richter - "Papiergeld Spezialkatalog Österreich 1759-2010", bogato ..

wydawnictwa zagraniczne, Rudolf Richter -

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 28-11-2019 20:02:40
190883
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Rudolf Richter - "Papiergeld Spezialkatalog Österreich 1759-2010", bogato ilustrowane
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 464 stron formatu 21 x 26,5 cm, oprawa twarda, lakierowana, stan wyśmienity

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 8
Ilość odsłon: 120

1)  135 zł
2)  130 zł
3)  90 zł
4)  85 zł
5)  80 zł
6)  75 zł