wydawnictwa polskie, Eugeniusz Mrowiński - Mennictwo śląskie w okresie habsburskim 1526-1740, W..

Cena wylicytowana: 26 zł
Aukcja zakończyła się 28-11-2019 20:02:20
188916
Opis: wydawnictwa polskie, Eugeniusz Mrowiński - Mennictwo śląskie w okresie habsburskim 1526-1740, Warszawa 1983
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 79 stron + 15 tablic z rysunkami monet, format A6, oprawa kartonowa

Cena końcowa: 26 zł
Cena wywoławcza: 9 zł
Cena szacunkowa: 15 zł
Ilość przebić: 6
Ilość odsłon: 93

1)  26 zł
2)  24 zł