wydawnictwa polskie, Tadeusz Kałkowski - Cztery Żywoty Mennicy Malborskiej, Malbork 1969

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 28-11-2019 20:02:00
188914
Opis: wydawnictwa polskie, Tadeusz Kałkowski - Cztery Żywoty Mennicy Malborskiej, Malbork 1969
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 65 stron, oprawa kartonowa, bardzo ładnie zachowany

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość przebić: 19
Ilość odsłon: 221

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  120 zł
4)  40 zł
5)  38 zł
6)  36 zł
7)  20 zł
8)  18 zł