wydawnictwa polskie, Czesław Kamiński, Edmund Kopicki - Katalog monet polskich 1764-1864, Warsz..

Cena wylicytowana: 40 zł
Aukcja zakończyła się 28-11-2019 20:01:40
191335
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 253 strony formatu B5, oprawa kartonowa, bogato ilustrowane w tekście, oprawa kartonowa, grzbiet lekko przetarty, blok rozklejony w jednym miejscu, ale bez luźnych kartek

Cena końcowa: 40 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 525

1)  40 zł
2)  38 zł
3)  30 zł
4)  20 zł