wydawnictwa polskie, Tadeusz Kałkowski - Tysiąc Lat Monety Polskiej; II wydanie; Kraków 1981, b..

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 28-11-2019 20:01:20
190884
Opis: wydawnictwa polskie, Tadeusz Kałkowski - Tysiąc Lat Monety Polskiej; II wydanie; Kraków 1981, bardzo poszukiwana książka od której każdy kolekcjoner powinien zacząć spotkanie z numizmatyką
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: prawie 500 stron formatu A4 z dużymi zdjęciami monet na niemalże każdej stronie, twarda płócienna oprawa z nieco podniszczoną obwolutą

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość przebić: 11
Ilość odsłon: 153

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  80 zł
4)  70 zł
5)  65 zł