Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 28-11-2019 20:01:00
91887
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 211 stron formatu A4, oprawa twarda lakierowana, bogato ilustrowana historia polskiego pieniądza, opisana przede wszystkim pod kątem ikonografii, przeplatana ofertą aukcyjną, bardzo ciekawa pozycja uzupełniająca podręcznik zawarty w katalogu 50. aukcji WCN, napisana lekkim i bardzo przystępnym językiem

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 6
Ilość odsłon: 108

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  70 zł
4)  65 zł